Táto poisťovňa prispieva na plávanie pre bábätká

Na vodu si deti zvykajú najlepšie keď sú ešte veľmi malé. Plávanie je pre ne prirodzené a navyše sa im aj zlepší imunita. Ak máte bábätko, skúste ho naučiť plávať čo najskôr. Navyše, ak ste poistencami Unionu, táto poisťovňa Vám kurzy plávania preplatí.

Aké kurzy poisťovňa prepláca?

Kurzy výhradne pre bábätká. Ak sa Vaše dieťa vody nebojí, pri bežnom kúpaní nevystrája, môžete ho prihlásiť na akýkoľvek kurz. V rámci prevencie bude Union prospievať na plávanie sumou 30 eur. Podmienkou je, samozrejme, aj zdravotný stav dieťaťa. Nesmie mať žiadne infekčné ani kožné ochorenia a takisto ani problémy s obličkami. Kurz môže prebiehať v ktoromkoľvek meste. Stačí sa prihlásiť, zaplatiť poplatok a poisťovňa sumu 30€ preplatí.

Aby ste príspevok dostali, je potrebné zájsť na pobočku Unionu, predložiť vyplnenú žiadosť o úhradu príspevku na kurz plávania s bábätkami, prihlášku na kurz a doklad o jeho zaplatení. Poisťovňa po splnení podmienok pošle do 30 kalendárnych dní príspevok. Tento príspevok je jednorázový a vzťahuje sa na poistencov do 18 mesiacov.

Pridajte komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.