Financiám sa venujem už od roku 2007, kedy som začala pracovať v oblasti poisťovníctva. Postupne som rozširovala svoje portfólio na ostatné oblasti. Pochopila som, že najdôležitejší je komplexný prístup.

Najdôležitejší je cieľ

Každý má iné potreby, iné ciele a tiež iný štart do sveta financií. Preto sa s novými klientmi vždy najprv venujem podrobnému rozboru ich finančnej situácie. Zároveň je pre mňa prioritou, aby sami dokázali pomenovať, čo potrebujú a ako chcú svoje osobné financie smerovať. Na základe toho im ukážem ako dosiahnuť svoje ciele, ako ušetriť, ako čo najefektívnejšie hospodáriť a investovať. Vytvorím finančný plán, ktorý podľa okolností priebežne upravujeme. Ak Vás zaujíma, ako by ste mohli roztočiť svo vlastný svet financií, využite jednu z možností konzultácií. 

…a cieľ je cesta

Rozumieť svojim peniazom si spočiatku vyžaduje čas a záujem. Ak však pochopíte, ako to funguje, jednoducho sa dokážete zbaviť dlhov, či dokonca vytvoriť pasívne príjmy – zabezpečiť, aby peniaze zarábali samé na seba. Práve preto som na jeseň 2017 spustila prvú sériu seminárov pre širokú verejnosť, s cieľom priblížiť osobné financie. V súčasnosti pripravujem ďalšie vzdelávacie aktivity. Inšpiráciu a užitočné informácie môžete nájsť aj na mojom blogu či Instagrame

2012 - súčasnosť
Universal maklérsky dom
2010-2012
Allianz, Slovenská poisťovňa
2007-2010
ČSOB poisťovňa